O nas

Jesteśmy importerem i dystrybutorem win, a nasza praca to nasza pasja!

Dlaczego akurat ta kategoria alkoholi?

Uważamy, że żaden innym trunek nie posiada tak bogatego i zróżnicowanego wachlarza smaków i aromatów, którego skład znacząco wykracza poza to, co jest widoczne na etykiecie. Każde wino posiada swoją tożsamość, unikalne DNA, na które składa się między innymi: jego historia, miejsce produkcji, tradycja oraz klimat. To wszystko sprawia, że trudno przejść obojętnie obok dobrego wina. Nie ustajemy w wysiłkach i wciąż poszerzamy naszą wiedzę na temat tych alkoholi, a co ważne – chcemy się nią dzielić z innymi.

Konsumpcja naszych win przypomina podróż smakową po wszystkich zakątkach świata. W naszej ofercie dystrybucyjnej znajdują się „perełki” smakowe z: Chile, Francji (m.in. regionu Langwedocji), Włoch (szeroka gama Primitivo i innych szczepów), Portugalii czy popularnego ostatnio kierunku geograficznego wśród entuzjastów wina – Gruzji. 

Naszą ofertę uzupełniają alkohole z Izraela (wersje koszerne) oraz Niemiec.

Stawiamy na jakość trunków oraz wysokie standardy obsługi Klienta przy elastycznym podejściu i zrozumieniu potrzeb oraz oczekiwań naszych partnerów. Dostarczamy nasze produkty do sklepów specjalistycznych, restauracji, hoteli czy firm cateringowych.

Chcemy być kimś więcej niż zwykłym dystrybutorem.

Rozkochani w tym co robimy, planujemy edukować społeczeństwo w zakresie konsumpcji wina. Organizujemy warsztaty winiarskie, degustacje, spotkania z sommelierami oraz brand ambasadorami.

Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych, detalicznych czy biznesowych.

Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Smakowicie pozdrawiamy!

 

Zespół

Rynek Wina!

 

 

© 2021 rynekwina.pl | projekt i realizacja: magiauslug.pl - tworzenie stron www i sklepów internetowych Warszawa magia usług